OBIEKT
na
WYNAJEM
4 500 PLN
40,91 PLN/m2
DZIERŻONIÓW
Opis
Wynajmę samodzielny lokal na podwyższonym parterze o pow. 110 m2 w najlepszej lokalizacji w Dzierżoniowie przy Rynku. Lokal z dużymi witrynami. Okna PCV. ogrzewanie gazowe, prąd, siła, woda. Możliwość adaptacji pod Najemcę. Idealna lokalizacja na każdą działalność handlowo-usługową, gastronomiczną, biurową itp. Cena netto + 23% Vat-u.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Szczegóły oferty

Cena4 500 PLN

Cena za m240,91 PLN

Powierzchnia110 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Przeznaczenie (obiekt)Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Inne, Gastronomiczne, Inne

Stan budynkuBardzo dobry