Ostroszowice, Jodłownik

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
180 m2

Sprzedam lokal mieszkalno-usługowy znajdujący się w Jodłowniku, na działce o powierzchni 7 arów.
W skład części mieszkalnej wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka.
Powierzchnia mieszkania ok 75m2. Ogrzewanie kominkowe z możliwością przerobienia na gazowe.
Kanalizacja miejska. Mieszkanie po remoncie.
W skład lokalu wchodzi : pomieszczenie o powierzchni 60m2, zaplecze sanitarne z wc oraz wydzielonym biurem o powierzchni ok 45m2.
Istnieje możliwość nadbudowy oraz przekształcenia na budynek mieszkalny.
Natomiast osoby lubiące bliski kontakt z naturą oraz piękne widoki, na pewno odnajdą się w mieszkaniu położonym u podnóża Gór Sowich.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Rodzaj ogrzewania: Kominkowe
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu