Sieniawka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
427 000 PLN
Powierzchnia
218 m2
Liczba pokoi
5

Sprzedam wolnostojący dom z 2001 roku z pięknie zagospodarowaną działką o pow.1100 m2. W skład domu wchodzi:
Parter- kuchnia z jadalnią, pokój, łazienka, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze i duży garaż.
Piętro- 4 pokoje, pomieszczenie z przeznaczeniem na kuchnię lub łazienkę ( doprowadzone przyłącza ) i bardzo duży taras.
Poddasze ocieplone z możliwością przekształcenia na mieszkanie.
Możliwość zamieszkania 2 rodzin z niezależnym wejściem.
Budynek wybudowany z pustaka, dach ocieplony pokryty blachą. Woda miejska, szambo, przyłącze do zbiornika na gaz. Piękne miejsce- cisza, spokój. Miejscowość bardzo atrakcyjna turystycznie z uwagi na jezioro i lasy, ścieżki rowerowe. Możliwość prowadzenia agroturystyki itp.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu