Grodziszcze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
290 000 PLN
Powierzchnia
240 m2
Liczba pokoi
8

Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony. Nieruchomość 2 piętrowa o powierzchni użytkowej ok 220m2, składająca się z parteru, poddasza użytkowego a także mieszkania z osobnym wejściem w części parteru. Działka na której stoi dom ma powierzchnię 3800m2. Na parterze budynku znajduje się oddzielne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz na pietrze przestronnej sypialni o łącznej powierzchni ok 50m2. W części głównej domu znajdziemy 6 przestronnych pokoi, kuchnię, 2 łazienki oraz holl stanowiące powierzchnię ok 170m2. Na nieruchomości został wymieniony dach, częściowo wymieniona okna na PCV oraz drewniane podłogi. Na posesji znajduje się przygotowany do zagospodarowania staw, w którym niegdyś hodowane były karpie. Dom bardzo słoneczny i przestronny wymagający nakładu finansowego z ogromnym potencjałem. Tej nieruchomości nie da się Państwu w całości opisać, należy przyjechać i obejrzeć na miejscu. Zapraszam na bezpłatną prezentację. Oferta na wyłączność.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu