Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. około 70 m2 w Bielawie. W skład domu wchodzi : kuchnia, łazienka, 3 pokoje i przedpokój. Budynek częściowo podpiwniczony. Stan budynku bardzo dobry. W pokojach i kuchni okna PCV, w łazience i wiatrołapie drewniane. W 2019 roku położono dachówkę ceramiczną. Dach od wewnątrz ocieplony wełną mineralną. Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie ( okolica cicha i spokojna z widokiem na góry ). Ogród o pow. 700 m2 bardzo zadbany. Możliwość rozbudowy budynku.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu