Mościsko

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
96 000 PLN
Powierzchnia
1 712 m2

Sprzedam działkę budowlaną o pow.1712 m2 w Mościsku ( 7 km od Dzierżoniowa w kierunku Świdnicy ) . Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji na płaskim terenie. Bardzo dobrze nasłoneczniona. Plan zagospodarowania przestrzennego - MN 1 ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza. Media : prąd i woda przy działce. Blisko szkoła, przedszkole, kościół, dom kultury, biblioteka, przystanki autobusowe i stacja PKP. Bardzo blisko plac zabaw i staw. Teren nie zalewowy.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.


Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu