Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN
Powierzchnia
1 800 m2

Działka o powierzchni 1800m2 usytuowana w Myśliszowie ok 2km od Bielawy. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Ostroszowic, w którym znajduje się na terenie oznaczonym symbolem MN – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinną. Przyłącze energetyczne w drodze. Brak dostępu do przyłączy wodno -kanalizacyjnego oraz gazowego. Działka płaska o regularnym kształcie prostokąta. Przepiękne widoki na góry, lasy oraz pola.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu