Srebrna Góra

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
39 000 PLN

Na sprzedaż działki budowlane położone 4 km od Srebrnej Góry (gmina Stoszowice).
Działki od 1000m2 do 3000m2 cena za 1m2 - 39zł.

Media w drodze. Możliwość dostosowania metrażu do swoich potrzeb.
Jest to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę i piękne widoki.
W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych tj. Twierdza w Srebrnej Górze, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim.

Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.


Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu