Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Powierzchnia
30 m2

Do sprzedania lokal własnościowy o powierzchni 30m2 z możliwością rozbudowy na własnościowej działce o powierzchni 103m2.
W skład lokalu wchodzą: pomieszczenie usługowe wraz z częścią kuchenną oddzieloną drzwiami przesuwnymi oraz wc.
Na podłodze kafle, na ścianach gładzie. Wbudowana także ładna, oszklona witryna. W łazience kafle na podłodze i na ścianach.
Ogrzewanie elektryczne, woda podgrzewana grzałką elektryczną. Nie wymaga wkładu finansowego.
Lokal w bardzo dobrej lokalizacji - centrum osiedla XXV-lecia.

Opiekun oferty: Daria Sobczyk tel: 507 411 463
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu