Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
70 000 PLN
Powierzchnia
33,20 m2
Piętro
0

Przedmiotem sprzedażny jest lokal niemieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, w skład którego wchodzi główne pomieszczenie sprzedaży lub usługi, zaplecze, toaleta oraz magazyn o łącznej powierzchni 33,2m2. Lokal posiada niezależne wejście tuż przy jednej z głównych ulic Bielawy. Kanalizacja oraz woda z sieci miejskiej. Lokal wymaga niewielkiego nakładu finansowego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację

Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa),i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu