Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
105 000 PLN
Powierzchnia
36,21 m2
Piętro
0

Lokal użytkowy o powierzchni 36,21m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego. W skład lokalu wchodzi sala główny sprzedaży (obecnie przedzielona ścianą z karton gipsu) oraz WC. Nieruchomość wyposażona w duże witryny, prąd, wodę oraz kanalizację. Ogrzewanie elektryczne. Przed lokalem miejsca parkingowe. Wymaga odnowienia. Lokal może być wykorzystany na działalność biurową, usługową, finansową. Dogodna lokalizacja blisko banki, szkoły, przedszkola.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu