Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
79 000 PLN
Powierzchnia
40,10 m2

Sprzedam lokal handlowo- usługowy o pow.40,10 m2, przy głównej ulicy w Bielawie. Lokal składa się z sali głównej, pomieszczenia pomocniczego, łazienki z WC oraz zaplecza. W lokalu prąd, siła woda i kanalizacja miejska. Ogrzewanie klimatyzacją lub piecem kondensacyjnym. Duża witryna z roletą antywłamaniową . Drzwi wejściowe przeszklone również z roletą. Dodatkowo drugie wejście z boku lokalu. Możliwość prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej. Miejsca parkingowe przed lokalem. Bardzo dobra widoczność z ulicy.

Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Rolety: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu