Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
72 m2

Lokal o powierzchni 72m2 położony na parterze wielorodzinnej kamienicy. W skład wchodzi sala konsumpcyjna, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia, zmywalnia, pomieszczenie socjalne, WC. Obiekt dostosowany pod względem sanitarnym. Lokal po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje. Posiada wentylację i klimatyzację. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny. Lokal do odświeżenia, nie wymaga nakładu finansowego. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że możemy ją wykorzystać pod działalność. Wyposażenie lokalu za dodatkową opłatą.
Lokal jest doskonałą inwestycję dla osoby szukającej gotowego rozwiązania. Istnieje możliwość przekształcenia obiektu na lokal mieszkalny.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu