Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
250 m2

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub warsztat samochodowy o powierzchni ok 250m2 oraz teren o powierzchni ok 10a. Obiekt przystosowany dla pojazdów ciężarowych - do obsługi, serwisu czy naprawy. Wyposażony w centralny kompresor z rozprowadzeniem powietrza po hali, suwnica na 500 kg oraz druga przygotowana na 1000 kg. Instalacja elektryczna dostosowana pod różne rodzaje podłączeń. Szereg udogodnień układu narzędzi. Budynek po remoncie.Nie wymaga nakładu finansowego. Plac oświetlony, ogrodzony i utwardzony.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu