Ostroszowice, Jodłownik

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
95 m2

Na wynajem lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Jodłowniku.
Dotychczas prowadzony był tam sklep ogólnospożywczy.
W skład lokalu wchodzi : sala sprzedaży o powierzchni 60m2, zaplecze sanitarne z wc oraz wydzielonym biurem o powierzchni ok 45m2.
Istnieje możliwość nadbudowy.
Obok wejścia do lokalu wydzielony taras dla klientów, przed wejściem parking.
Lokal bezpośrednio przy głównej drodze. W otoczeniu plac zabaw dla dzieci, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne.
Niewątpliwym atutem lokalu jest fakt, że to jedyny punkt idealny na sklep ogólnospożywczy dla całej miejscowości.
Liczba mieszkańców około 550 osób.
Cena wynajmu: 1500zł miesięcznie.

Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu