Bielawa, os. Włókniarzy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
128 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow.38m2. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy również piwnica. Mieszkanie położone na I piętrze w ocieplonym bloku z widokiem na góry. Łazienka wyremontowana. W cenie mieszkania pozostaje całe wyposażenie (lodówka i gazówka na gwarancji). Bardzo dobra lokalizacja. Dużo miejsc parkingowych.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu