Bielawa, ul. Ludwika Waryńskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
115 000 PLN
Powierzchnia
50,40 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Do sprzedanie mieszkanie składające się z dużego pokoju, pokoju poddaszowego, przestronnej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego o łącznej powierzchni 50,4m2 ( po podłodze ok 55m2). Mieszkanie ogrzewane piecem kaflowym, na podłogach wykładzina PCV, okna w dużym pokoju PCV ( pozostałe drewniane). Do mieszkania przynależne pomieszczenie gospodarcze na korytarzu, piwnica oraz komórka na zewnątrz. Budynek świeżo po remoncie klatki schodowej. Do wspólnego korzystania lokatorów budynku zagospodarowany ogródek. Czynsz wraz z funduszem remontowym wynosi ok 177 zł. Zapraszam na bezpłatne prezentację.
Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu