Bielawa, ul. Bolesława Chrobrego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
9 999 999 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Zamienię w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50,40 m2 położone na I piętrze w Kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji. Przy Osiedlu XXV- Lecia w Bielawie. Mieszkanie po remoncie kapitalnym, okna PCV, ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny ) . Zamienię na dom w Bielawie z dopłatą.
Polecam i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód, Północ, Południe
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu