Dzierżoniów, ul. Nowowiejska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
125 000 PLN
Powierzchnia
59 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Sprzedam mieszkanie na parterze o pow. 59 m2 z Ogródkiem bezpośrednio przy mieszkaniu. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia, duża łazienka , duży salon i sypialnia. Drugi Ogródek z pomieszczeniami gospodarczymi przy budynku. Możliwość postawienia garażu. Mieszkanie do remontu kapitalnego. Okna PCV. Możliwość zrobienia ogrzewania gazowego. Budynek czterorodzinny. Do mieszkania przynależy również piwnica, część strychu, duże podwórko, które jest częścią wspólną. Cena do negocjacji. i zapraszam na bezpłatne prezentacje.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.


Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu