Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
189 900 PLN
Powierzchnia
73 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Sprzedam lub zamienię , słoneczne i przestronne mieszkanie o pow.73m2 z dużym balkonem w bloku na III piętrze.W skład mieszkania wchodzi salon,2 pokoje,kuchnia,łazienka,osobne WC i piwnica.Mieszkanie w pełni rozkładowe,zadbane,gotowe do wprowadzenia.Blok ocieplony z bardzo ładną klatką schodową.Głównym atutem mieszkania jest lokalizacja i dużo wolnych miejsc parkingowych.Piękny widok z balkonu.Mili sąsiedzi.Blisko szkoła,park,markety,komunikacja.Bardzo cicha i spokojna okolica.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem zdawczo odbiorczym. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

  • Kierunek okien w pokojach: Południe, Zachód
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu