Bielawa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
289 999 PLN
Powierzchnia
77 m2
Liczba pokoi
3

Mieszkanie znajduje się w budynku wolnostojącym, wybudowany w 1995 roku usadowiony na działce o powierzchni 126m2. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni użytkowej 77m2. Lokal po generalnym remoncie, wymieniona instalacja: gazowa, wodno - kanalizacyjna oraz elektryczna. Nowe ogrzewanie gazowe, piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny, rodzaj ogrzewania podłogowe. Technologia budowy tradycyjna z pustaka betonowego 24cm + ocielenie wełna+ 12cm pustak. Nowe poszycie dachowe blachodachówką oraz elewacja. Lokal świeży nie zamieszkały.
Dla lokalu została wydana decyzja o ustaleniu warunków zabudowy pozwalająca na nadbudowę obiektu, dzięki temu obiekt powiększy swoje metry
o ok 60m2.
Nieruchomość znajduje się tuż przy jednej z głównych ulic Bielawy. W bliskim sąsiedztwie duży dobrze prosperujący hotel, siłownia, basen, kinoteatr, przychodnia, bliskość miejskiego rynku oraz komunikacja miejska.

Opiekun oferty: Agnieszka Sobczak nr licencji zawodowej 24165

Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu.

Agnieszka Sobczak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu