Bielawa, os. Włókniarzy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 600 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Wynajmę mieszkanie na parterze w bloku o powierzchni 47m2 w Bielawie. W cenie zawarty czynsz do Spółdzielni mieszkaniowej. Dodatkowo płatny gaz i prąd wg zużycia.
Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu szkoły, sklepy, i przychodnia.
Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki przedpokoju i kuchni.
Na podłogach parkiet i płytki, na ścianach gładzie i glazura. Okna plastikowe.
Balkon typu loggia. Możliwość wynajmu dla firm.
Centrum Nieruchomości Domesa zaopiekuje się Tobą od samego początku kredytowania (analiza kredytowa), załatwieniu i zorganizowaniu dokumentacji niezbędnej do finalizacji zakupu, uzyskaniem kredytu aż po akt notarialny wraz z protokołem przekazania lokalu. Potrzebujesz pomocy aby odświeżyć czy wyremontować mieszkanie, a może nie masz transportu aby się przeprowadzić? Również na tym etapie oferujemy swoją pomoc- Centrum Nieruchomości Domesa dysponuje ofertą przeprowadzenia kompleksowych remontów oraz przeprowadzek.
Nieruchomości prezentowane na stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Piwnica: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu