Pieszyce

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
780 000 PLN
Powierzchnia
2 470 m2

Sprzedam budynek inwestycyjny czterokondygnacyjny o pow.2 470 m2 w Pieszycach. Obiekt położony na działce o pow.917 m2. Budynek wybudowana z cegły pełnej, stropy żelbetowe na 1/3 powierzchni, stropy drewniane o bardzo dużej nośności na 2/3 powierzchni, schody wewnętrzne betonowe, zewnętrzne stalowe, słupy żeliwne i drewniane, dwa dżwigi towarowe. Dach nowy (konstrukcja stalowa) pokryty blachą trapezową ocynkowaną.
Nieruchomość może być przekształcona w budynek mieszkalny, przemysłowy lub po wyburzeniu ( duża ilość stali, żeliwa i drewnianych, zabytkowych belek) jako działka inwestycyjna.

Elżbieta Sobczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Nieruchomości Domesa dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nieruchomości Domesa z siedzibą przy Wolności 155A, 58-260 Bielawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres e.sobczyk@centrum-domesa.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu