Zakres Usług

     Korzystając z naszych usług oszczędzasz swój czas, a także zyskujesz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona z należytą starannością, w sposób profesjonalny, a co najważniejsze bezpieczny. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dokładnie poznać jego potrzeby, aby jak najlepiej dostosować nasze działanie do stawianych wymagań. 

   Zajmujemy się kompleksową obsługa związaną z rynkiem nieruchomości. Pośredniczymy w transakcjach sprzedaży, kupna, wynajmu oraz najmu mieszkań, lokali, budynków i działek. W swych działaniach kierujemy się etyką oraz literą prawa, chroniąc tym samym interesy setek naszych Klientów.

   Zapewniamy wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży, zakupu lub najmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z naszym biurem, aż do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu wraz z protokołem zdawczo – odbiorczym. 

   Aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, współpracujemy z:

  • ekspertami kredytowymi, posiadamy bogatą ofertę finansownania nieruchomości, kredyty gotówkowe, konsolidacyjne
  • upadłości konsumenckie, oddłużanie
  • ubezpiecznia na życie, nieruchomości, ruchomości
  • rzeczoznawcą majątkowym
  • geodetą
  • architektem, nadzorcą budowlanym (ekspertyzy budowlane i oceny stanu technicznego, projekty indywidualne, kierownictwo budowy, adaptacja projektów typowych, pełna obsługa w zakresie uzyskania pozwolenia na budowę. 

 Współpracę z naszymi Klientami prowadzimy na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z art.180, pkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.